НОВ ПРОДУКТ

Предпазители за токчета - прозрачни и черни
7.90 лв.

Предпазители за токчета - прозрачни и черни

Chinchillan 20 - класически чорапогащи без пускане на бримки
24.00 лв.

Chinchillan 20 - класически чорапогащи без пускане на бримки

biomechanics
odour1

freshstep

partyfeet2

 
ARA Shoes AG Печат Е-мейл

ARA Shoes AG e eдин от най-големите производители на обувки в Европа, създаден преди повече от 50 години. Днес в седемте завода на ARA, оборудвани с най-съвременни машини, годишно се произвеждат почти 8 милиона чифта обувки, предлагани в голямо разнообразие от модели и варианти на изработка. Фирмата работи с подбрани материали и кожи, а постоянното високо качество на произвежданите обувки се контролира непрекъснато и се удостоверява от външни организации.

ARA отдава голямо значение на качеството и перфектната форма. Елегантните и стилни обувки на ARA са конструирани така, че да съответстват на индивидуалните особености на човешкия крак. Това се постига с предлаганите четири ширина на ходилата и анатомично оформените вътрешни стелки.

От февруари 2009 г. ARA e собственик на SALAMANDER GmbH и на всички нейни дъщерни фирми, както и на правата върху търговските марки «SALAMANDER» и «LURCHI».

Направете своя избор от колекцията на ARA, предлагана в магазин „Грижа за краката“.

ARA Shoes AG продава под следните търговски марки:

image


image

image

image

image

image


 

 

За да се свържете с нас за въпроси и поръчки по телефона:
Тел./факс: 042 602262
Мобилни: 0889 201847; 0888 884721; 0878 201847; 0878 874721
Ел. поща: sales@zakrakata.com

Когато поръчката Ви бъде успешно приета, ще получите копие от нея в електронната си поща. Ако имате въпроси или възникнат проблеми, винаги можете да се свържете с нас.

Съдържанието на тази Интернет страница служи само за информация и не следва да се приема като професионален медицински съвет. Ако не сте сигурни в здравословното си състояние, винаги се съветвайте с лекар.
Винаги четете внимателно етикетите на продуктите, преди да ги използвате.



© 2012 Грижа за краката - удобни обувки, стелки и козметика за крака. Условия за ползване на сайта. Превод на български от Джумла! България. Всички права запазени .
Джумла! е безплатен софтуер под ГНУ/ГПЛ лиценз.

   -50% тази седмица

CAPRICE Ivy бежови
109.00 лв.
54.50 лв.
Спестявате: 50.00%

CAPRICE Ivy бежови

namalenia15

     Вашата поръчка

     Вход

     Промоция

Diabeto-Ped Стелки за диабетно стъпало
49.00 лв.
34.30 лв.
Спестявате: 30.00%

Diabeto-Ped Стелки за диабетно стъпало


Абонамент за новини и промоции


Искам писма с HTML